Notice: Undefined variable: ret in /home/szkolaje/puente.pl/wp-content/plugins/simple-google-analytics/class/Output.class.php on line 139

Członkowie

Stowarzyszenie PUENTE tworzą przede wszystkim studenci i absolwenci Centrum Studiów Latynoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego, ale w nasze szeregi przyjmujemy również ludzi spoza wydziału – pasjonatów Ameryki Łacińskiej. Członkowie muszą przede wszystkim wykazać się zaangażowaniem i konsekwencją w działaniu. Stowarzyszenie jednak jako podmiot prawny jest tworem sztucznym. Jest zapisaną kartką papieru, numerem rejestru sądowego, logiem na kartce papieru. To, co może zmienić ten stan rzeczy to przede wszystkim interakcja ludzi. PUENTE działa jak pole bitwy, na którym nieustannie dochodzi do wymiany ognia, pomysłów, inicjatyw, idei. Ta ciągła wymiana energii następuje całkowicie dobrowolnie. Każdy z członków stowarzyszenia z własnej inicjatywy przychodzi poddać się krytyce, osądowi grupy po to, by jego pomysły przekute w działanie były jak najlepsze. Chcemy, aby nasza pasja i zaangażowanie w propagowanie wiedzy o Ameryce Łacińskiej dały podstawy do zintegrowania środowiska miłośników tego regionu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Stowarzyszenie studentów i absolwentów Centrum Studiów Latynoamerykańskich Cesla UW – Puente zajmuje się integracją środowisk polskich i latynoamerykańskich. Naszym celem jest szerzenie kultur poszczególnych krajów Ameryki Łacińskiej w Polsce.